Menu

Motešice na Facebook-u

Kategorie: Úradná tabuľa

Ponuka ubytovania, rekreačné chaty, apartmány SK

Ponuka ubytovania, rekreačné chaty, apartmány SK

Ľubomír Tunega, Bobot 351, 913 25 Bobot

tel: 0915/889064 e-mail: tunega.lubomir@gmail.com

Vážený . . .

Dovoľujeme si Vám ponúknuť

Ponúkame Vám ubytovanie v našich rekreačných zariadeniach na oddych, dovolenku, turistiku, lyžovačku, kúpanie, výlety a relax počas celého roka pre Vašich zamestnancov, rodiny a deti, kolegov a priateľov.

Ponúkame ubytovanie v nasledovných rekreačných zariadeniach:

Krásna chata na Duchonke

Ubytovanie v chate pri známej priehrade Duchonka. Vo vzdialenosti 15 km od okresného mesta Topoľčany, 50 km od kúpeľného mesta Bojnice so známim Bojnickým zámkom a zoologickou záhradou, 25 km kúpele Velké Bielice s termálnymi prameňmi, 10 km turistická atrakcia Kulháň, kde Vám upečú alebo zaúdia práve chyteného pstruha, 3 km obec Podhradie so svojím hradom. V priehrade Duchonka možnosti kúpania, člnkovania a rybolovu. V okolí chaty hubárčenie v dubových lesoch.

Chata je kompletne vybavená. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s kuchynským kútom a sociálnym zariadením. Na poschodí sú dve izby a tretia izba je v podkroví. Cena za ubytovanie je pri maximálnej kapacite 15 osôb na osobu deň/noc v lete 6,- € a vo vykurovacom období 8,- €. Chatu poskytujeme pre mnimálne 4 osoby na 2 noci. V inom prípade možná a istá dohoda.

Útulná chata Alpina a krásne apartmány v Oraviciach

Chata Alpina spolu s apartmánovým domom sa nachádzajú na severe Slovenska v krásnom prostredí Oravskej prírody v rekreačnej oblasti Oravice, iba 15 km od poľských hraníc. Obe ubytovacie zariadenia sú umiestnené pri lese a disponujú krásnym výhľadom na okolité končiare Západných Tatier (Roháče) a Skorušínskych vrchov. Výhodou tejto polohy je aj blízkosť Aquaparku Oravice a špičkového lyžiarského strediska vzdialeného len 600 m od našich rekreačných zariadení. Počas celého roka tu môžete absolvovať aktívnu turistiku a množstvo atraktívnych výletov, po ktorých si doprajete oddych a pohodu v niektorom z relaxačných bazénov.

V zime perfektnú lyžovačku v špičkovom lyžiarskom stredisku, kde po lyžovačke hneď pod svahom môžete absolvovať kúpele v termálnej vode čo je určite raritou na Slovensku.

Počas celého roka Vám ponúkame ubytovanie v útulnej chate Alpina s celkovou kapacitou 10 osôb, a v apartmánovom dome s novými modernými apartmánmi s celkovou kapacitou 22 osôb.

Chata Alpina

V chate sa na prízemí nachádza spoločenská miestnosť s televízorom, rozkladacím gaučom (2 prístelky) a s kuchynskou časťou, ktorá je vybavená el. sporákom, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou je samostatná kúpelňa so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Na poschodí su umiestnené tri spálne: 4 lôžková, 3 lôžková a spálňa s jednym lôžkom.

Cena za ubytovanie je 90,- € za deň/noc za celú chatu.

Apartmány

V apartmánovom dome sa nachádzajú dva 1 lôžkové apartmány, osem 2 lôžkových apartmánov, a jeden 4 lôžkový apartmán s dvomi spálňami vybavenými dvoma lôžkami. Všetky apartmány disponujú televízorom a vlastnou kuchynkou s kompletným vybavením. Samozrejmosťou každého apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Súčasťou apartmánového domu je aj veľká spoločenská miestnosť s krbom , vhodná na rôzne školenia a oslavy, keďže je vybavená aj dvomi veľkými televízormi a vlastnou kuchyňou s vybavením. Vo všetkých priestoroch je taktiež k dispozícii WiFi pripojenie na internet.

Vo vonkajších priestoroch ubytovania sa nachádza oplotené trávnaté ihrisko, kde si môžete zašportovať. Ak máte radi kľud a pohodu pri ohnisku možno strávite čas pri opekaní, grilovaní alebo varení gulášu.

Cena za ubytovanie je 15,- € na osobu deň/noc s možnosťou 100% zľavy na dieťa bez nároku na lôžko.

Je možné zabezpečiť aj stravovanie: raňajky, obedy, večere, alebo polpenziu.

Prekrásna príroda spojená s nadštandarným ubytovaním v apartmánoch alebo v útulnej chate Alpina to je len jeden z mnohých benefitov dovolenky strávenej u nás.

Príďte k nám, či už ste milovníkmi turistiky, lyžovačky, alebo oddychu či relaxu a budete sa k nám chcieť istotne vrátiť aj v budúcnosti.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Podrobnejšie informácie aj s fotografiami nájedte na stránke:

http://www.megaubytovanie.sk/krasna-chata-na-duchonke

http://www.megaubytovanie.sk/apartmany-a-chata-alpina

print Formát pre tlač

Prihlásenie

Anketa

V obci mi chýba viac
Počet hlasov: 502
expodom svadobné obrúčky

Predpoveď počasia

Vyhľadávanie

Odporúčame

x-web.sk tvorba web stránok

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre vašu reklamu môže byť Vaše ! napíšte na x-web@x-web.sk

Notice: Undefined variable: categories in /www/m/o/u10423/public_html/plugins/hcm/df/drobnav.php on line 87
Úvodná stránka »