Menu

Motešice na Facebook-u

< návrat späť

Diskusné fórum


Téma: Zaostalost dediny rss

Zaslal/a 29.9.2013 7:57

Hnus tato dedina a jej prostredie. Už nech ju zoberie do ruky iny starosta lebo v Cernobyle to vyzera už možno aj lepsie ako tu. Ale vsetkeho do času lebo Fantomas už sa naozaj hneva.


, #000043
Mne vadia primitívne bytosti čo sa označujú za filmové postavy sediace na stoličke a kritizujúce všetko okolo seba. Fantomas by už mal prestať brať lieky.
, #000045
Nechajte Fantomasa,nech povie pravdu.
, #000047
Ide to tu dolu vodou to je velky fakt. Vela veci sa da vytknúť aj starostovi ale aj ľuďom samým. Veľa veci si robia ludia sami. Ale hlavne ked chce clovek niečo od starostu tak vie najst x dôvodov preco to nejde a nie ako by to mohlo ísť. Je to bieda.
, #000059
dedina vyzera presne tak,ako si ju urobia obcania....keby mily fantomas stravil menej casu pri urazani vsetkych a radsej sa staral o krasu dediny,to by bolo uzitocnejsie.....opat iba pisat a stazovat sa dokazal,by som rada videla,ako vyzera okolie jeho domu
, #000061
Fantomas zidane lieky nepotrebuje a okolo domu ma setsakramensky poriadok.
, #000063
Čítam prvý krát diskusiu a musím dať v mnohom fantomasovi za pravdu. Kritika by mala posunúť veci k lepšiemu a povedzme si pravdu. V Motešiciach je toho na vylepšovanie neúrekom. Určite dôležitú úlohu zohráva v dedine starosta, ale aj všetci obyvatelia obce. Na druhej strane, kritika by mala byť konštruktívna, aby sa neminula cieľu.
, #000066
Može tu byť aký chce starosta v tejto dedine nikdy nič nebude

Prihlásenie

Anketa

V obci mi chýba viac
Počet hlasov: 512
expodom svadobné obrúčky

Predpoveď počasia

Vyhľadávanie

Úvodná stránka » Diskusné fórum » Zaostalost dediny