Menu

Motešice na Facebook-u

< návrat späť

Diskusné fórum


Téma: PRE VŠETKÝCH OHĽADOM VODY!!!! rss

Zaslal/a 25.10.2014 13:44

NA STRÁNKE http://www.tvs.sk/ NÁJDETE INFORMÁCIU, ŽE DODÁVATEĽ VODY SA NEMENÍ - TAKŽE SME SA STALI ZNOVU OVCAMI A DÚFAM, ŽE PRED VOĽBAMI VÁM KONEČNE DOCVAKNE, KOHO MÁME VO VEDENÍ OBCE!!!!


, #000118
pre tých čo sa cítia ako ovce aj pre ostatných normálnych občanov obce pripájam informáciu z http://www.tvkas.sk/. spravte si vlastný záver.

Novosad.

AKTUÁLNE

Krajský súd v Trenčíne rozhodol:

Naša spoločnosť Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s. (TVK) sa pripravuje na prebratie prevádzky svojej vodovodnej a kanalizačnej siete od 1.11.2014

29. 10. 2014
Krajský súd v Trenčíne dnes svojím rozhodnutím zrušil Predbežné opatrenie Okresného súdu Trenčín, ktoré ustanovovalo súkromnú spoločnosť TVS, a.s. prevázkovateľom našej vododovodnej a kanalizačnej siete aj po 1. novembri 2014.

PLNÉ ZNENIE ROZHODNUTIA KRAJSKÉHO SÚDU TU

Napriek všemožným pokusom s cieľom zabrániť tomu, aby naša spoločnosť TVK mohla prevziať a spravovať svoj majetok, sa naša spoločnosť TVK dňom 1. novembra 2014 stane novým dodávateľom vody vo väčšine Trenčianskeho regiónu.

Od 1. novembra 2014:
- TVK bude jediným oprávneným prevádzkovateľom vlastnej vodovodnej a kanalizačnej siete,
- TVK bude jedinou spoločnosťou, ktorá bude oprávnená fakturovať odberateľom na svojej sieti vodné a stočné,
- Vaše zmluvy so súkromnou spoločnosťou TVS, a.s. zaniknú z dôvodu nemožnosti plnenia podľa §575 Občianskeho zákonníka (viac info tu),
- Cena vodného a stočného ostane rovnaká ako odberatelia platia v súčasnosti. .

Upozorňujeme všetkých odberateľov, že v prípade akýchkoľvek porúch a problémov s dodávkou vody môžu od polnoci 1. novembra 2014 kontaktovať našu 24-hodinovú poruchovú linku 0800 115 495.

Prihlásenie

Anketa

V obci mi chýba viac
Počet hlasov: 512
expodom svadobné obrúčky

Predpoveď počasia

Vyhľadávanie

Úvodná stránka » Diskusné fórum » PRE VŠETKÝCH OHĽADOM VODY!!!!