Menu

Motešice na Facebook-u

< návrat späť

Diskusné fórum


Téma: Párová zábava rss

Zaslal/a 3.2.2013 19:54

Vážení občania...
Boli sme s manželkou na párovej zábeve ktorú ste poriadali.Keďže sme boli aj minulý rok,tak sme čakali,že táto bude ešte lepšia ako loni,lebo sa nám velmi páčilo.
Prekticky bolo všetko výborné...Večera,prasiatko,jablčkovica,obsluha ,len tá otrasná hudba.Nemám nič proti ludovkám a na zábavu to samozrejme patrí.Minulý rok sa striedal DJ s ludovkami a to bola paráda.No keď som oslovil pána muzikanta opýtal sa na K,Minoque -locomotion,tak mi povedal,že je to pomalé a na od Dalibora Jandy mi chcel zahrať že slzy tvý mámy,tak som to vzdal no a bodka za všetkým.Po odohraní Mambo No 5 tam šlahli pre udržanie nálady Lenku Filipovú.Konec.Pripadalo mi to ,že kapela hrala ako že pre saedlač a mysleli si že sme tu 100 rokov za opicami.Ludia boli naštvaní na to čo to púšťali za blbiny.Absolutne nechápem prečo mali taký repertoár,pretože oni nehrali zle ale totálne ........Žijeme v 21storočí a je tolko pekných skladieb pre vytvorenie zábavy.No neviem ale istotne niesom jediný kto má takýto názor.Veď nemuseli hrať posledné hitovky,alebo náročné skladby ako Bohemia rapsody.
Prakticky brzdili zábavu a dúfam,že už sa s nimi nestretnem.
Inak sa chcem poďakovať organizátorom zábavy za perfektný servis počas celej zábavy a tešíme sa na ďalšiu.Len dúfame,že muzika bude lepšia.


, #000032
Súhlasim s Jirkom vsetko bolo dobré až na tú "perfektnú kapelu" Ja som bol na zábave v Motešiciach prvý krát a to len stoho dôvodu, že mi veľa ľudí spomínalo ako bolo minulí rok tak som sa nechal ukecať a šiel som. Bol som fakt milo prekvapený všetko bolo super až na to že jaksi som nemohol žiadnu vizvať k tancu pretože na takú hudbu sa nedalo. Ak bude možnosť sa zúčastniť dalšéj zabavy velmi rád pridem len pod tou podmienkou že nebude hrať skupina ŠPIRIT !!
, #000033
Suhlasim s tymito dvoma nazormi, aj my sme boli minuly rok a tak sme sli aj tento ale des a hruza myslim kapelu SPIRIT radsej nech doma sedia a fidlikaju alebo co to robia, skoda ze pan Bednar to nevylepsil, lebo ono ta zabava proste fičí na hudbe, skoda, lebo si myslim, ze vela ludi to odradilo. Inak celkovo to bolo dobre pripravene, len ta hudba otras a to vraveli vsetci co boli s nami, boli velmi sklamaní, lebo sa prisli zabavit a nie sediet!!! Takze SPIRIT nie nie nie!!!
, #000039
Rieste radsej chodníky a neporiadok na dedine nie co hrála kapela.

Prihlásenie

Anketa

V obci mi chýba viac
Počet hlasov: 512
expodom svadobné obrúčky

Predpoveď počasia

Vyhľadávanie

Úvodná stránka » Diskusné fórum » Párová zábava